Anasayfa / Mobilya / 2019 Yeni Sezon Dekoratif Puf Modelleri

2019 Yeni Sezon Dekoratif Puf Modelleri

Çok farklı amaçlar için dekorasyonun her köşesin de kullanabileceğiniz 2019 Yeni Sezon Dekoratif Puf Modelleri, modern tarz dan klasiğe kadar bir çok farklı tarz, renk, desen ve model olarak şık seçenekler sunuyor. Dekoratif puf modelleri antreden başlayıp, salona, oturma odasın dan yatak odasına ve hatta koridorlara kadar bir çok yerde kullanılıyor.

2019 Yeni Sezon Dekoratif Puf Modelleri

Örneğin antre ve koridor dekorasyonun da dresuar altı veya duvar askısı altında puflar ile harika dekorlar yapabilirsiniz. Salon dekorasyonun da büyük bir puf modelini orta sehpa olarak kullanabilir, üzerine büyük tepsi için de aksesuarlar yerleştirebilirsiniz. Bazen de kalabalık toplantılar da, koltukların yetersiz kaldığı anlar da puflar imdadınıza yetişecektir. Dünyada Osmanlı koltuğu olarak da bilinen puflar, hemen her tarz dekorasyon da farklı tasarımları ile mutlaka kullanılıyor. Örneğin makyaj masaların da kullanılan en ideal tasarımlar puflar ve şık markiz koltuklardır.

Daha önce sizler için ele aldığımız Markiz Koltuk Modelleri Ve Kullanım Alanları konumuz sizlere çok daha detaylı bilgiler verecektir. Dekoratif Puf Modelleri ni evinizin dekorasyonun da bir çok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Orta sehpa olarak hem salon da hem de oturma odanız da kullanabilirsiniz. Yatak odanız da ayak ucu dekorasyonu için bir veya iki adet pufu bir arada kullanarak çok daha dekoratif bir görüntü elde edersiniz. Dinlenirken koltuğunuzun önüne yerleştirip bacaklarınızı bu harika puflara uzatarak keyif de yapabilirsiniz.

Yeni trend dekoratif puf modelleri arasın da en çok ilgi gören modeller olan, altı sandıklı puflar hem dekoratif hem de son derece kullanışlı modellerdir. Bir nevi depolama amaçlı olarak da bu güzel sandıklı pufları kullanabilirsiniz. Çok daha dekoratif bir model düşünüyorsanız şık kıvrımlı lükens ayaklı pufları tercih etmenizi öneririz. İncelemenizi önereceğimiz bir başka güzel konumuz ise 2018 Dekoratif Ve Kullanışlı Mondi Yatak Ucu Puflar da ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Her Tarz Dekorasyona Yakışan Vintage Mobilya Modelleri 2018 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

2019 bebek emzirme koltugu modelleri

2019 Bebek Odası Emzirme Koltuğu Modelleri

Bebeğinizi beslerken en rahat ve uygun bir ortam sağlayacak olan 2019 Bebek ...