Anasayfa / Aksesuar / Göz Alıcı Dekoratif Büyük Boy Aynaları 2017

Göz Alıcı Dekoratif Büyük Boy Aynaları 2017

Dekorasyonların olmazsa olmaz aksesuarlarından olan Göz Alıcı Dekoratif Büyük Boy Aynaları 2017 sezonun da birbirinden zarif ve etkileyici tasarımları ile hayranlık uyandırıyor . Devasa boyutları ile evinizin en büyük duvarlarını dolduran son derece estetik aynalar , sadece güzel bir görüntü olmanın dışında , alanı büyük ve aydınlık göstermek gibi özellikleri ile de tercih ediliyor .

Göz Alıcı Dekoratif Büyük Boy Aynaları 2017

Büyük Boy Aynaları ile evinizin dekorasyonu dikkat çeken bir ışıltı kazanmış olacaktır , dar ve küçük alanları olduğunun iki katı kadar büyük gösteren Dekoratif Boy Aynaları bulunduğu her alanda farklı bir şıklık yaratacaktır .

Göz Alıcı Dekoratif Büyük Boy Aynaları 2017

Göz Alıcı Dekoratif Büyük Boy Aynaları 2017

Yemek odanız da masanızın arkasında , yatak odanız da yatak başı arkası veya boş olan bir duvarda , salon da ve antreler gibi dar koridorlara da geniş ve aydınlık bir hava verecektir . Seçtiğiniz aynanın çerçevesi dekorasyona uygun olmalı ve yeterli ışığı yansıtması için en uygun duvara ve olabildiğince büyük bir model seçmelisiniz .

İngiliz klasigi buyuk ayna

İngiliz klasigi buyuk ayna

Göz kamaştıran çerçeveleri ile anlam kazanan aynalar , klasik tarz dekorasyonlar için el oyması , altın veya gümüş varaklı olarak , modern tarz dekorasyonlar için de dekoratif modern çerçeveler ile muhteşem bir güzellik kazanıyor .

dekoratif ahsap cerceveli buyuk ayna

dekoratif ahsap cerceveli buyuk ayna

Dekoratif Büyük Aynalar genel olarak büyük ve geniş duvarlar için ideal aksesuarlardır , ancak bazen dar bir duvarı da tamamen bu tarz aynalar ile kapatarak çok hoş bir görüntü de yakalanabiliyor . Bazen bu tarz büyük aynalar duvara monte değil de dekoratif bir şekilde yaslanmış olarak da kullanılabilir .

altin varakli klasik buyuk ayna

altin varakli klasik buyuk ayna

Örneğin antre ve dar koridor duvarları bu tarz Büyük Boy Aynaları ile olduğundan çok daha geniş ve aydınlık görünebilir . İncelemenizi önereceğimiz Küçük Salon Dekorasyonları İçin Şık Fikirler veren konumuzda , küçük alanların nasıl geniş , ferah ve aydınlık görüneceğini aynaların kullanıldığı örnekler ile göstermiştik , inceleyerek ilham alabilirsiniz .

dekoratif buyuk boy aynasi

dekoratif buyuk boy aynasi

Her tarz dekorasyona çok yakıştığını düşündüğümüz eskitme ahşaptan doğal ahşap rengi veya boyalı vintage çerçeveli Dekoratif Büyük Boy Aynalar bir çok farklı tarz dekorasyonda kullanılıyor . Fransız klasiği el oyması muhteşem tasarımlar gibi Osmanlı klasiği göz kamaştıran altın varaklı çerçeveleri ile hayranlık uyandıran aynalar da klasik tarz dekorasyonda inanılmaz bir şıklık yaratıyor .

buyuk boy dekoratif aynalar

buyuk boy dekoratif aynalar

buyuk boy ayna modelleri 2018

buyuk boy ayna modelleri 2018

 

Bu yazımızada göz atınız:  Yeni 2018 Sezonu English Home Aksesuar Koleksiyonu

 

Bir önceki yazımız olan Göz Alıcı Ev Aksesuar Modelleri 2017 başlıklı makalemizde ev aksesuar modelleri ve Göz Alıcı Ev Aksesuar Modelleri 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

x

Kaçırmayın!

duvar sticker modelleri 2019

2019 Dekoratif Duvar Sticker Modelleri

Ev dekorasyonunda duvarlarınızı süsleyebileceğiniz birbirinden güzel 2019 Dekoratif Duvar Sticker Modelleri, siyah ...