Anasayfa / Dekorasyon / Beton Duvar Dekorasyonu Fikirleri 2018 2019

Beton Duvar Dekorasyonu Fikirleri 2018 2019

Beton Duvar Dekorasyonu Fikirleri 2018 2019

Beton duvar dekorasyonu ister ham beton ile ister duvar kağıtları le yapılabilir. Ham ve rafine beton duvarları günümüzde ev dekorasyonunda her ne kadar trend olsa da oldukça maliyetli olabilir. Ham beton blok duvarların ve hatta grafitti’nin fotoğraflanması ile duvar kağıtları oluşturularak daha zahmetsiz ve her bütçeye uygun duvar dekoru elde edilebilir.. Bu benzersiz beton duvar kağıtlarında  kullanılan görüntüler, yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve özel manipülasyona dayanmaktadır. Hiçbir desen tekrarlanmaz, bu da çok gerçekçi bir sonuçla sonuçlanır.

Doğal ahşabın sıcak tonları ile gri beton duvarlar ev dekorasyonunda harika bir atmosfer oluşturuyor. Tasarım bileşenlerinin gri ve ahşap olması birbirine bağlayan renk paletleri, erkeksi, zarif ve modern parçalar hep birlikte kullanılabilir. Siyah vurgular, kompozisyona dinamik ve modaya uygun nota girer.

Beton Duvar Dekorasyonu Fikirleri 2018 2019

Yenilikçi dijital baskı teknolojisi sayesinde beton görünümlü duvar kağıtları gerçeğini aratmıyor.Ayrıca sadece 3,5 mm kalınlığa rağmen sağlam ve dayanıklıdır.  Su bazlı, toksik olmayan, güneş ışığı mürekkeplerine dayanıklı baskılar vardır.

Standart duvar kağıdı aparatları ile monte edilir ve duvarda düzenli ağır hizmet yapıştırıcısı ile uygulanmalıdır.

Ayrıca Bakınız: Dekoratif Brüt Beton Duvar Dekorasyonları 2018

Duvarın, uygulamadan önce duvar kağıdı ile benzer renkte bir astar ile işlenmesi önerilir.

Duvarınızın toplam genişliğine bağlı olarak 80 cm ile 112 cm arasında plakalar halinde teslim edilecektir. Bu, normal duvar kağıdı ve daha hızlı kurulumdan daha az uğraş gerektirir.
Örneğin duvarınız 500 cm uzunluğunda ve 300 cm yüksekliğinde ise, 5 cm uzunluğunda ve 300 cm yüksekliğinde 5 yaprak alırsınız.

Bu  yüksek kaliteli bir vinil duvar kağıdı (yaklaşık 350 g / m2). Hafif kumlu bir yüzeye sahiptir ve neredeyse hiç yansıması olmayan çok mattır.

Bu yazımızada göz atınız:  Ray Dolaplar ile Daha Modern ve Kullanışlı Yaşam Alanları

Şirket logonuzu, grafiklerinizi veya metninizi de ekleyebiliriz. Hatta bir renk dökümünü ekleyebilir veya daha açık veya daha koyu yapabiliriz. Bu özel yapılmış bir üründür ve dilediğiniz gibi sipariş verebileceğiniz markalar vardır.  Denemeden önce mutlaka bir numune isteyin

Duvar kağıdı yıkanabilir ve UV dayanıklı olmalıdır. İşte size beton duvar kağıdı görünümleri ile duvar dekorasyon örnekleri.

Beton Duvar Dekorasyonu Fikirleri 2018 2019 / Galeri

Bir önceki yazımız olan 2019 Ev Dekorasyonu Duvar Boya Renk Trendleri başlıklı makalemizde 2019 dekorasyon renkleri, 2019 dekorasyon trendleri ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2020 Küçük Oda Tasarımları

Evinizi doğru tek şeklinde dekore etmek düşündüğünüzden henüz ehemmiyetli olabilir. Çünkü genel ...