Ev Tekstili

Sezonun En Güzel 2018 Bellona Pike Takımı Modelleri

Bellona markasının sıcak yaz mevsimi için son derece kaliteli ve kullanışlı Sezonun En Güzel 2018 Bellona Pike Takımı Modelleri, yatağınıza cıvıl, cıvıl yaz renk ve desenleri ile etkileyici bir hava kazandıracaktır. Bellona pike takımı modelleri rengarenk desenlisinden tutunda sade renkli özel dokulu modellere kadar bir çok farklı seçenek olarak göz dolduruyor.

Sezonun En Güzel 2018 Bellona Pike Takımı Modelleri

Sıcak yaz gecelerin de serin ve rahat bir uyku için en ideal örtüler pikelerdir. Saf pamuklu dokuları ile size serin hissi yaşatıp terlemenize de engel olacaktır. Bellona pike takımları nı sadece rahat uyumak için düşünmeyin, şık desenleri, en tatlı yaz renkleri, iki adet yastık kılıfı, çarşafı ve pikesi ile yatağınıza güzel bir örtü olarak da kullanacaksınız. Çiçek desenleri, kelebekler, kuşlar ve dekoratif baskı resimler gibi düz renk modelleri ile hayran kalacağınız harika bir bellona koleksiyonu sizleri bekliyor. Romantik yatak odalarına pastel renk tonlarında zarif çiçek desenleri, en çok da güller ve kelebek desenli pikeler çok yakışacaktır.

Açık renkler de bir yatak odası dekorasyonunuz varsa eğer bellona pike takımları arasın dan canlı renklerin kullanıldığı dikkat çeken pikeleri de seçebilirsiniz. Bellona pike modelleri arasın da düz renkli pikeler oldukça dikkat çekiyor. Pamuklu petek dokulu pikeler en canlı renk tonlarından en tatlı pastel tonlara kadar son derece güzel seçenekler sunuyor. 2018 sezonun da bellona markası pikeleri için belirlediği fiyatları ile de yüzünüzü güldürecek diyebiliriz. Ortalama olarak tek kişilik pikeler 30 tl, çift kişilik pikeler ise 40 tl olarak belirlenmiş.

Sizler için markanın birbirinden güzel pikeleri arasın dan seçtiğimiz en beğenilen sezon modelleri ni bir araya getirdik. 2018 yılı bellona pike takımları arasın dan sizler de rahat bir yaz için en güzel modele karar verebilirsiniz. İncelemenizi önereceğimiz Yeni Moda Yazlık Pike Takımı Modelleri konumuz da ilginizi çekebilir.

Bir önceki yazımız olan Yeni Trend İlkbahar Yaz 2018 Pike Takımı Modelleri başlıklı makalemizde 2018 pike takımı modelleri ve Yeni Trend İlkbahar Yaz 2018 Pike Takımı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bunlarda İlginizi Çekebilir!

1 thought on “Sezonun En Güzel 2018 Bellona Pike Takımı Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close