Anasayfa / Dekorasyon / Bej Salon Dekorasyonları İçin Zarif Öneriler 2019

Bej Salon Dekorasyonları İçin Zarif Öneriler 2019

Salonunuzun dekorasyonunda huzur veren sakin bir hava yaratmak isteyenlere, Bej Salon Dekorasyonları İçin Zarif Öneriler 2019 yılının yenilikçi fikirleri ile harika ip uçları veriyor. Bej Salon Dekorasyonları koltuklar, duvar boya rengi, perde ve halılar gibi detaylara nasıl yansıtılıyor gelin hep beraber inceleyelim.

Bej Salon Dekorasyonları İçin Zarif Öneriler 2019

Dekorasyonda bej rengi en popüler tercihlerden biridir, nedeni ise bu rengin hemen her renk ve tonu ile inanılmaz bir uyum sağlamasıdır. Tabi bir de bej renginin sakin ve huzur veren etkisini de unutmamak gerekir. Ayrıca bej rengini hem pastel tonlar, hem de en canlı ve parlak renk tonları ile kombine edebilirsiniz. Bej rengi tercihinizi yaparken çok dikkat etmeniz gereken en önemli detay ise bej renginin hangi tonunu seçeceğinizdir. Açık veya koyu bir bej tonu için diğer seçeceğiniz renkler de mutlaka uyumlu tonlarda olmalıdır. Bej salon dekorasyonları genel olarak bej rengi ile uyumlu bir kaç farklı renginde kombine edildiği son derece etkileyici bir havaya sahiptir.

Bu tarz bej rengin öne çıktığı bir dekorasyona başlamadan önce sizlere önerimiz en uyumlu başka renklere de hemen karar vermeniz olacaktır. Bej en çok kahve tonları ile kombine ediliyor, oysa ki bej rengine uyum sağlayan o kadar başka renkler ve tonları da var ki karar vermekte bir hayli zorluk yaşayabilirsiniz. Örneğin yeşilin her tonu, gri, mavi, mor, siyah, kırmızı ve turuncunun her tonu bej rengi ile muhteşem bir uyum sağlar. Sizlere inceleyerek ilham alacağınız Gri Salon Dekorasyonları İçin Muhteşem Öneriler konumuz da eminiz ilginizi çekecektir.

Bej salon dekorasyonu için duvar boya rengini bej olarak tercih edebilir, diğer tüm eşyalarda ise bu rengi detay olarak kullanabilirsiniz. Örneğin perde, halı veya koltuk döşemelik kumaşında desenleri bej rengi olarak bulundurabilirsiniz. Tabi desenli olan perde veya halı ise koltuklarınız düz renkli olmalıdır. Sizler için en güzel görseller eşliğinde inceleyerek ilham alacağınız harika bir galeri hazırladık.

Bu yazımızada göz atınız:  Asma Tavan Çeşitleri

Bir önceki yazımız olan Dekorasyonda En Sık Yapılan 7 Hata başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla