Anasayfa / Banyo / Dekoratif Desenli Banyo Fayans Modelleri 2017

Dekoratif Desenli Banyo Fayans Modelleri 2017

Banyoların seramik seçimlerinin yeni yüzü Dekoratif Desenli Banyo Fayans Modelleri 2017 yılında adeta bir tablo şıklığı ile göz kamaştırıyor . Rengarenk desenlerin yer aldığı hem zeminlerde hem de duvarlarda şıklık yaratan farklı özelliklere sahip seramik ve karolar , klasik çini desenleri , modern tarz geometrik desenler , kendinden kabartma desenleri , çiçek ve benzeri estetik desenleri ile bu sezon da oldukça zarif tasarımlar olarak göz dolduruyor .

Dekoratif Desenli Banyo Fayans Modelleri 2017

Banyo Fayansları kullanılacak alana göre farklı özelliklere sahiptir , duvarlar için pürüzsüz , kir tutmayan yüzeyli modeller , zeminler için de kaygan olmayan taş yüzeyli modeller gibi daha bir çok mükemmel seramik ve fayanslar örnek gösterilebilir .

deri desenli fayans modelleri

deri desenli fayans modelleri

Banyo dekorasyonun da son derece önemli bir yere sahip olan fayanslar , karo ve seramikler banyolarda hem estetik bir güzellik sunmak zorunda , hem temizliği kolay olmalı , hem de uzun yıllar kullanabileceğimiz dayanıklı ürünler olmalıdır .

kabartma desenli fayans modelleri

kabartma desenli fayans modelleri

Banyo Fayans Modelleri için seçim yaparken dikkat edilecek bir çok önemli detay vardır , kolay , kolay modası geçmeyecek renkler ve desenleri seçmelisiniz , seçtiğiniz fayanslar kaliteli olmalı ki tekrar yenilemek zorunda kalmayın .

zarif desenli banyo fayanslari

zarif desenli banyo fayanslari

Banyonuzda nasıl bir tarz dekorasyon düşünüyorsanız bu tarza uygun renkleri ve desenleri seçin , modası hiç geçmeyen açık renkler size önerimiz olacaktır . Desenli Banyo Fayansları bazen sadece zeminlerde kullanılabilir , bazende hem zemin hem de duvarlarda aynı modeli tercih edebilirsiniz .

Dekoratif Desenli Banyo Fayans Modelleri 2017

Dekoratif Desenli Banyo Fayans Modelleri 2017

Beyaz , krem , taş rengi , pastel renk tonları , kendinden desenli fayanslar olarak seçerseniz hem banyonuzda temiz bir görüntü elde edersiniz hem de her tarz dekorasyona uyumlu olduğu için kolay , kolay yenileme ihtiyacı duymazsınız .

desenli fayans modelleri

desenli fayans modelleri

Bir örnek vermek istiyorum klasik hamam tarzı bir banyo dekorasyonu için çini desenli fayanslar veya mermer desenli fayanslar seçebilirsiniz . Desenli Fayanslar ile her tarz banyo dekorasyonu yapılabilir , renkli banyolar için kendinden desenli tek renk fayanslar önerilirken , sade dekorasyonlu banyolarda da rengarenk desenler önerilir .

balik pulu banyo fayanslari

balik pulu banyo fayanslari

Modern dekorasyonlu bir banyo için ise geometrik desenli veya tek renkli kabartma desenli fayansları seçmenizi öneririz. Mermer ve doğal taş desenleri gibi ahşap desenli fayanslar ile modern tarz dekore edilmiş banyolara şıklık katabilirsiniz .

desenli fayans modelleri 2017

desenli fayans modelleri 2017

Banyonuzda renkleri görmek istiyorsanız eğer çok fazla seçeneğiniz var diyebiliriz , çiçek Desenli Banyo Fayansları isterseniz bordür olarak isterseniz de tüm duvarları kaplayacak şekilde kullanabilirsiniz .

Bu yazımızada göz atınız:  Son Moda Dekoratif Metal Fayans Modelleri 2018

Bir önceki yazımız olan Banyonuza Renk Katacak Duş Perdesi Modelleri 2017 başlıklı makalemizde Banyonuza Renk Katacak Duş Perdesi Modelleri 2017 ve duş perdesi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.