Anasayfa / Duvar Kağıtları / Dekoratif Desenli Banyo Duvar Kağıtları 2017

Dekoratif Desenli Banyo Duvar Kağıtları 2017

Banyonuzun duvarlarına yakışacak renk ve desenlere sahip Dekoratif Desenli Banyo Duvar Kağıtları 2017 sezonunda da birbirinden güzel seçenekler ile karşımıza çıkıyor . Su ve buharın yoğun olarak bulunduğu alanlarda duvarları kağıt ile kaplamak sorun yaşamak korkusuyla nedense hep son plana atılır , oysa ki geçmiş dönemlerin klasik tarz dekorasyonlarını düşünecek olursak , banyoların dahi duvarlarının kağıt kaplama olduğunu görebiliriz .

Dekoratif Desenli Banyo Duvar Kağıtları 2017

Duvar Kağıtları ileri teknolojinin en son yenilikleri ile son yıllarda çok daha dayanıklı ve çok daha özellikli dokuları ile her duvar için sayısız seçenekler sunuyor . Çiçekli desenler , geometrik desenler , damask desenler ve banyolara çok yakışan balık , kuş , kelebek gibi figürlerin olduğu desenler sizin banyonuzun da tercihi olabilir .

romantik desenli banyo duvar kagitlari

romantik desenli banyo duvar kagitlari

Örnek vermek gerekirse suya dayanıklı dokuları olan vinil Banyo Duvar Kağıtları banyolar veya mutfaklar gibi suyun ve buharın her zaman olduğu bölümler hatta balkon gibi dış mekan duvarlarında bile kullanılabilir .

Dekoratif Desenli Banyo Duvar Kağıtları 2017

Dekoratif Desenli Banyo Duvar Kağıtları 2017

Su geçirmeyen doku demek hava almayan plastik özellik demektir , bu nedenle bu tarz hava almayan dokulara sahip vinil su geçirmeyen kağıtları özellikle ev dekorasyonun da diğer alanlarda kesinlikle kullanılamaz .

cicek desenli banyo duvar kagitlari

cicek desenli banyo duvar kagitlari

Banyo dekorasyonun da duvarlarda renkleri ve desenleri görmek isteyenler banyonun tamamında olmasa bile dekoratif bir şıklık yaratmak için renkli desenli kağıtları mutlaka düşünmeliler . Fayansların olmadığı bölümlerde , lavabo tezgahı veya veya dolapların yan tarafların da duvarları kağıt kaplayarak son derece estetik bir dekor oluşturabilirsiniz .

dekoratif desenli banyo duvar kagitlari

dekoratif desenli banyo duvar kagitlari

Suyun ve buharın olduğu her yerde nem ve küf de olacaktır , bütün bu olasılıklar en ince detayına kadar düşünülerek tasarlanmış vinil kağıtlar nem , küf ve bakteri oluşumuna engel olacak bir çok özelliğe de sahiptir . Duvar Kağıdı Modelleri ni en şık örnekler ile anlatan makalemizi de inceleyerek başka fikirler de edinebilirsiniz .

dekoratif mavi desenli banyo duvar kagidi

dekoratif mavi desenli banyo duvar kagidi

Desenli Banyo Duvar Kağıtları gerek renkleri gerekse desenleri ile evinizin diğer alanlarının duvarlarında kullanacağınız Dekoratif Desenli Duvar Kağıtları neredeyse gölgede bırakacak kadar estetik ve zarif tasarımlar olduğunu söylemeliyiz .

desenli banyo duvar kagidi modelleri

desenli banyo duvar kagidi modelleri

2017 Banyo Duvar Kağıtları yepyeni renk ve desenlerin kullanıldığı zarif seçenekleri ile hayranlık uyandırıyor . Sizlerde banyonuz da estetiği ve kaliteyi bir arada yaşayacağınız güzel bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız , yepyeni sezon modellerini mutlaka görmelisiniz .

cicekli zarif banyo duvar kagitlari

cicekli zarif banyo duvar kagitlari

 

Bu yazımızada göz atınız:  Üç Boyutlu Duvar Panelleri İle Etkileyici Dekorasyonlar

Bir önceki yazımız olan 3D Resimli Dekoratif Duvar Kağıdı Modelleri 2017 başlıklı makalemizde 3D Resimli Dekoratif Duvar Kağıdı Modelleri 2017 ve duvar kağıdı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

x

Kaçırmayın!

dekoratif dogal tas duvar kaplama modelleri

2018 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplamaları

Dekorasyona etkileyici bir hava kazandıracak 2018 Dekoratif Doğal Taş Duvar Kaplamaları, bazen ...