Anasayfa / Banyo / 2018 Yeni Trend Banyo Duvar Kağıdı Modelleri

2018 Yeni Trend Banyo Duvar Kağıdı Modelleri

Banyonuzda renkler ve desenlerin eksikliğini tamamlayacak 2018 Yeni Trend Banyo Duvar Kağıdı Modelleri, yepyeni sezona ait muhteşem detayları ile hayranlık uyandıran bir çeşitliliği gözler önüne seriyor. Banyo duvar kağıdı modelleri banyoların yoğun su ve buharına karşı özel olarak tasarlanmış.

2018 Yeni Trend Banyo Duvar Kağıdı Modelleri

Suya ve buhara karşı dayanıklı olan vinil duvar kağıtları, tıpkı banyolar gibi su ve buharın yoğun olduğu mutfaklar için de tercih ediliyor. Banyoların duvarların da kağıt uygulamalar yapmak son yılların en dikkat çeken çalışmalarıdır. Seramikler, fayanslar ve karoların tamamen kapladığı banyo duvarları sıradan buluyorsanız bu konumuz tam size göre diyebiliriz. Duvar kağıdı uygulamaları nı çok daha dekoratif ve sıcak buluyorsanız, bu güzelliği banyo duvarlarında da görebilirsiniz. Eskiden duvar kağıdı dokusal özelliklerinin yetersiz olduğu düşünülerek pek kullanılmıyordu. Ancak ilerleyen teknoloji sayesin de banyolar ve mutfaklar gibi suyun ve buharın yoğun olduğu alanlara özel vinil dokulu duvar kağıtları üretildi.

Banyonuz da yarım duvar fayans kaplaması var ise açıkta kalan duvarları duvar kağıdı ile kaplamak inanılmaz bir estetik kazandıracaktır. Son yıllar da banyo duvarları tamamen fayans kalı olanlar bile dekoratif amaçlı olarak bazı duvarlara duvar kağıdı uygulatarak çok daha renkli bir görüntü oluşturuyor. Tezgah ve dolap arası, duşakabin içi, küvet duvarı veya ayna duvarı için sizde duvar kağıdı ile harika bir dekor yaratabilirsiniz. Duvar kağıtları günümüzde dekorasyon da adeta tek başına bir aksesuar olarak da düşünülüyor. Evinizin dekorasyonun da eksik bir şeyler varmış hissi uyanıyorsa, bu renk ve desenlerin eksikliği olabilir.

Özellikle banyo duvarları her zaman sade ve sönük bir görünüm sergiler. Bu boş duvarları süslemenin en kolay ve pratik çözümü rengarenk desenli banyo duvar kağıdı modelleri ile mümkündür. Sizlere incelemeniz için harika bir makalemiz olan Dekoratif Desenli Banyo Duvar Kağıtları konumuzun şık alternatifler içerdiğini söyleyebiliriz.

Bu yazımızada göz atınız:  Beton Duvar Dekorasyonu Fikirleri 2018 2019

Bir önceki yazımız olan 2018 Göz Kamaştıran Lüks Duvar Kağıdı Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir yorum

Cevapla

x

Kaçırmayın!

koctas beyaz modern dolapli banyo kose lavabosu modeli 2019

2019 Modern Kullanışlı Köşe Lavabosu Modelleri

Banyo ve mutfaklarda yenilenmiş dayanıklı tasarımları ile dikkat çeken 2019 Modern Kullanışlı ...