Anasayfa / Bahçe & Balkon / 2019 Yeni Sezon Dekoratif Balkon Şemsiyesi Modelleri

2019 Yeni Sezon Dekoratif Balkon Şemsiyesi Modelleri

Rengarenk tasarımları ile hem güneşten hem de yağmurdan korunacağınız 2019 Yeni Sezon Dekoratif Balkon Şemsiyesi Modelleri, klasik modeller dışında son derece farklı egzotik modelleri ile şık seçenekler sunuyor. Balkon Şemsiyesi Modelleri arasında uzaktan kumanda ile güneşin yönüne göre istediğiniz pozisyona getirebileceğiniz teknolojik modeller de bulunuyor.

2019 Yeni Sezon Dekoratif Balkon Şemsiyesi Modelleri

Klasik balkon ve benzeri dış mekan güneş şemsiyeleri zaten renk ve desen gibi özelliklerin yanında son yıllarda çok güzel dekoratif süslemeleri ile de ilgi çekmeye başlamıştı. Ancak yeni tasarım dış mekan güneş şemsiyeleri farklı modelleri ve özellikleri ile farklı zevk ve ihtiyaçlara yönelik oldukça etkileyici tasarımları ile dikkat çekiyor. Duvara veya balkon korkuluklarına monte edilen, portatif ayaklı, taşınabilir ve her yöne hareket eden yepyeni modeller ile görenleri kendine hayran bırakıyor diyebiliriz. Sadece balkonlar için değil evinizin tüm dış mekanları için bir çok farklı model bulunuyor. Klasik yuvarlak şemsiyeler, modern tasarım kare, dikdörtgen veya üçgen gibi son derece kullanışlı geometrik modelli şemsiyeler sezonun en çok ilgi gören modelleri arasın da sayılıyor.

2019 Dekoratif Balkon Şemsiyesi Modelleri

Bu tarz geometrik modelli şemsiyeler çok daha fazla gölge alan veya yağmurdan korunaklı alan yaratıyor. Motorlu ve uzaktan kumandalı şemsiyeler özellikle keyfinizi bozmadan bulunduğunuz yerden güneş ışığını gölgelemek için istediğiniz yöne hareket ettirerek istediğiniz konumu bulacaksınız. Yeni trend balkon, teras, bahçe ve tüm dış mekanlar için tasarlanmış şemsiye modelleri nin en dikkat çeken özelliği ise renkleri solmayan özel kumaşların altına ısı vermeyen güneş ışınlarını filtreleyen UV filtreli kumaşlarıdır. Bu özellikli kumaşlar uzun yıllar her türlü hava koşuluna meydan okuyacak son derece sağlam ve dayanıklı bir dokuya sahiptir. Üstelik bu harika balkonlar için tasarlanmış şemsiyelerinin kirlenen kumaş kısmını kolaylıkla çıkarıp yıkayabilir ve tekrar yerine takabilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Dekoratif Ve Kullanışlı 2018 Portatif Balkon Masaları

İsterseniz her yere taşıyabileceğiniz kendi standı olan ayaklı modeller, isterseniz de istediğiniz yere monte ederek kullanacağınız sabit modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Sizlere incelemenizi önereceğimiz 2019 Modern Ahşap Pergola Modelleri konumuza da bir göz atmanızı öneririz.

 

Bir önceki yazımız olan 2019 Rengarenk Dekoratif Bahçe Aydınlatması Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Rengarenk Dekoratif Bahçe Aydınlatması Modelleri ve bahçe aydınlatması modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

dekoratif bambu koltuk takimi modelleri 2019

Dış Mekanlar İçin 2019 Bambu Koltuk Takımı Modelleri

Her türlü olumsuz hava koşuluna dayanabilecek, estetik ve rahat Dış Mekanlar İçin ...