Anasayfa / Yatak Odası / Aynalarla Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Aynalarla Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Ferah, aydınlık ve geniş bir ortam oluşturmak için Aynalarla Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı, ne tip aynaları ne şekilde yerleştirmeli ve aynaların konumları hakkında fikirler edineceğiz. Dekorasyonlar da ayna kullanmanın bir çok açıdan faydası vardır, aydınlık bir hava yaratır, olduğundan büyük gösterir dekoratif bir şıklık yaratır. Aynalarla yatak odası dekorasyonu için isterseniz bir duvarı tamamen kapatan büyük aynalar kullanın, isterseniz de birden fazla ayna kullanın.

Aynalarla Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı

aynalarla yatak odasi dekorasyonlari

aynalarla yatak odasi dekorasyonlari

Yatak odalarında aynalar genel olarak boy aynaları, gardrop kapağı aynaları ve makyaj masası aynaları olarak görülüyor. Oysaki farklı ebatlarda aynalar ile çok daha göz alıcı dekorasyonlar yaratılabilir. Yatak başı duvarın da hem tüm duvarı kaplayacak büyüklükte aynaları kullanabilir, hem de birden fazla küçük dekoratif aynayı da kullanabilirsiniz. Tavanlar, duvarlar ve mobilyalarınız da aynalı olabilir. Yatak odaların da ayna kullanmanın en estetik ve en güzel yollarını sizler için araştırdık, gelin hep beraber inceleyelim.

yatak odasi aynali duvar dekorasyonu

yatak odasi aynali duvar dekorasyonu

Aynalarla yatak odası dekorasyonu için ilk olarak odanızı daha geniş ve ferah göstermek için boş olan duvara büyük bir ayna yerleştirin. Bu tarz büyük aynalar odayı neredeyse iki katı kadar büyük ve geniş gösterebilir. İlginizi çekeceğini düşündüğümüz Göz Alıcı Dekoratif Büyük Boy Aynaları konumuz sizlere şık fikirlerde verecektir. Dekorasyonlarda bu tarz büyük aynalar özellikle az ışık alan, küçük ve dar alanlarda kullanılıyor. Sıradan boy aynalarından çok daha büyük ve heybetli olan büyük aynalar, dekoratif duruşlarını çerçevelerin den alıyor.

yatak odasi aynali dekorasyon fikirleri

yatak odasi aynali dekorasyon fikirleri

Hemen her yatak odasın da bulunan takı dolaplı ve ayaklı boy aynaları da çok işinize yarayacaktır. İncelemenizi önereceğimiz 2018 Sezon Trendi Yatak Odası Boy Aynaları konumuza da bir göz atabilirsiniz. Aynalarla yatak odası dekorasyonu için birbirinden güzel örnek dekorasyon modellerini sizler için derledik, inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  14 Çarpıcı 2019 Yatak Odası Dekorasyonu

 

 

Bir önceki yazımız olan En İdeal Yatak Odası Dekorasyon Renkleri başlıklı makalemizde En İdeal Yatak Odası Dekorasyon Renkleri ve yatak odası dekorasyon renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir yorum

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2019 luks yatak basi modelleri

2019 Göz Kamaştıran Lüks Yatak Başı Modelleri

Yatak odası dekorasyonların da ilk bakışta dikkat çekecek etkileyici 2019 Göz Kamaştıran Lüks ...