Anasayfa / Antre / 2019 Yeni Sezon Dekoratif Antre Halısı Modelleri

2019 Yeni Sezon Dekoratif Antre Halısı Modelleri

Evinizin giriş bölümüne çok yakışacak 2019 Yeni Sezon Dekoratif Antre Halısı Modelleri, dekoratif şekilli, desenli veya resim baskılı modelleri ile her dekorasyona uygun halılar olarak göz dolduruyor. Antre Halısı Modelleri evinizin giriş yapısına göre uzun, kare, yuvarlak veya dekoratif şekillerde hazırlanmış.

2019 Yeni Sezon Dekoratif Antre Halısı Modelleri

Evinizin giriş bölümünün mimari yapısına uygun olan güzel bir halı seçerek dekorasyona ayrı bir şıklık katabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu hakkında ilk izlenimin uyandığı yer olan antreler daima düzgün ve güzel görünmelidir. Dekorasyonun tarzına ve antrenin konumuna göre renk tercihleri yaparak, mobilyadan halısına ve duvar renklerine kadar bu rengi yansıtmalısınız. Antre halıları mobilyadan duvar ve zemin rengine kadar her detaya uyum sağlayan görünüşte olmalıdır. Kare antreler için seçenek çok fazla, yuvarlak halılar, kare halılar veya dekoratif modelli halılar kare antrelere en uygun modellerdir.

Dikdörtgen antreler ise tıpkı oda halıları gibi ancak çok daha küçük halılar olarak seçilmelidir. Antreler için halı seçimi sadece bu alanın şekline yapılmamalıdır. Zemin rengi, duvar ve kullanılan mobilyaların renk ve tarzı ile de uyumlu olmalıdır. Çok sade ve az renkli bir antre dekorasyonu için rengarenk desenli bir halı seçmelisiniz. Ancak çok fazla eşya ve renk karmaşası olan bir antrede ise daima açık renkli, az desenli veya düz renkli bir halı seçmelisiniz. Tabi bir de antre halısının bu alana uygun ölçülerde olması gerekir. Büyük bir antrede her ölçü halıyı rahatlıkla kullanabilirken, küçük bir antrede sadece küçük parça halıları kullanabilirsiniz.

İnceleyerek halılar hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olacağınız Halı Seçiminin Püf Noktaları Ve Detayları makalemizi mutlaka görmelisiniz. İçeriğinde antreler ve koridorlar dahil bir çok alanda ne tip halılar kullanmanız ve seçim yapmanız gerektiği tüm detayları ile anlatılıyor.  Sizler için antrelere uygun en güzel ve kullanışlı antre halısı modelleri ni seçerek derledik inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Küçük Antre Dekorasyonları İçin Parlak Fikirler
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sezonun En Beğenilen 10 Dekoratif Mutfak Perdesi Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

yazlik ev 2019 keten perde modelleri

Yazlık Evler İçin 2019 Modern Keten Perde Modelleri

Doğal dokusu ve serin tutma özelliği ile özellikle de Yazlık Evler İçin ...

DMCA.com Protection Status