Anasayfa / Bahçe & Balkon / 2019 Modern Ahşap Pergola Modelleri

2019 Modern Ahşap Pergola Modelleri

Bahçenize gölgeleme sistemi yaptırmak istiyorsanız size şık bir önerimiz var, 2019 Modern Ahşap Pergola Modelleri ile yaklaşan baharı keyifle karşılayabilirsiniz. Ahşap Pergola Modelleri sadece evinizin bahçesi için değil veranda, teras ve balkonlar için de yaptırılabilir.

2019 Modern Ahşap Pergola Modelleri

Yaklaşan ilkbahar mevsiminde evinizin dış mekanların da üstü kapalı ve keyifli bir dinlenme alanı yaratmak istiyorsanız pergola modelleri ni mutlaka görmelisiniz. İlkbahar ve yaz aylarında güneşin yakıcı etkisinden kurtulmak ve serin bir gölge alanı oluşturmak için pergola en şık tercih olacaktır. Pergola modelleri için de her zevke ve her ihtiyaca cevap verecek bir çok farklı sistem de çeşit bulunuyor. Metal profiller ile desteklenmiş, açılıp kapanabilen branda pergola, üstü renkli akrilik kaplama pergola ve sabit ahşap dekoratif pergola modelleri bunlardan sadece bir kaç modeli diyebiliriz. Biz sizlere çok daha uzun ömürlü ve çok daha dekoratif bir tasarım olan ahşap pergola modelleri ni tanıtmaya çalışacağız.

Ahşap ve dekoratif pergola modelleri sizin zevkiniz veya ihtiyacınız doğrultusunda isterseniz üzeri tavan modeli kapalı, isterseniz de kafesli tavan olarak farklı seçenekler sunuyor. Tavan modeli kapalı bir tavana sahip olan ahşap pergola modelleri sizi sadece güneşin yakıcı etkisinden değil yağmurdan da koruyacak çok daha kullanışlı bir modeldir. Kafesli tavan modeli pergolalar son derece dekoratif bir görüntü sağlayabilir, ancak yağmur yağdığında keyfiniz de kaçabilir. Pergola altında bulunan mobilyalar ve diğer eşyaların yağmurdan etkilenmeyeceği üstü kapalı bir model çok daha kullanışlı olabilir.

Sizler için evinizin bahçesi, teras, veranda ve balkonları için keyifli zamanları yaşayabileceğiniz ahşap pergola modelleri ni seçerek bir araya getirdik. İnceleyerek dış mekan dekorasyonuna konforlu bir detay daha ekleyebilirsiniz. Sizler için daha önce ele aldığımız son derece şık örneklerin bulunduğu inceleyerek ilham alacağınız 2018 Kapı Üstü Dekoratif Sundurma Modelleri konumuz da eminiz ilginizi çekecektir.

Bu yazımızada göz atınız:  Mükemmel 10 Bahçe Mobilya Modeli

Bir önceki yazımız olan 2019 Kullanışlı Ve Rahat Kış Balkonu Dekorasyon Önerileri başlıklı makalemizde 2019 Kullanışlı Ve Rahat Kış Balkonu Dekorasyon Önerileri ve kış balkonu dekorasyon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla