Anasayfa / Dekorasyon / 7 İndigo Mavisi Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019

7 İndigo Mavisi Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019

7 İndigo Mavisi Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019
İndigo bu baharda evlerde dalgalar yaratıyor – bu yüzden akışa geçin ve evinize sofistike bir görünüm kazandırın. Bu gerçekten hissetmek istediğin türden bir mavi. İndigo Mavis, kobalt mavi renkler , hepsi grafik desenler ve çivit, kobalt ve ayçiçeği rengi kombinlerin evde kullanılmasıyla ile ilgilidir.

Mavi, en büyük ev dekorasyon rengi arasındadır. Sıkıcı görünmeden zarif, sakin ve hemen hemen her dekor şemasında işe yarıyor. İster duvarı indigo mavisi yapın isterseniz sadece bazı sade aksan parçaları ekleyin, gerçekten harika bir enerjisi var. Aşağıda seçtiğimiz indigo mavisi ev dekorasyonu örneklerindeki odaların size ilham vermesi seçtik.

İndigo mavisi rengi ev dekorasyonunda her odada kullanabilirsiniz. Özellikle yatak odası ve salonlar için ideal bir renktir. Rengi yatak odanızın odak noktası yapmak için duvarlarınızı mavi boyamanız da gerekmez. Bu muhteşem indigo tonlu mavi başlık, tamamen beyaz olan alanı anında aydınlatıyor.

Ayrıca Bakanız: 2019 Ev Dekorasyonu Duvar Boya Renk Trendleri

indigo mavisini ev dekorasyonunda mobilya renklerinde, koltuk takımlarında, duvar boya renklerinde ve tekstil ürünleri ile aksesuarlarda kullanabilirsiniz.
İndigo mavisi koltuk modelleri 2019 yılında çok trend. Hem lüks hemde modern hissettiriyor.Ayrıca salonu ve oturma odasını anında daha aydınlık ve ferah yapıyor. İster döşeme ister ahşaplarda olsun, çok güzeldir. Şık indigo mavisi kadife kanepeler, sandalyeler, halılar ve aksesuarlar vb. Eğer evinizde başka bir vurgu rengi yoksa, muhteşem bir odak noktası olacak.

Ev dekorasyonunda indigo mavi ile uyumlu renkler:  Sarı, hardal, beyaz, nötr renkler, ahşap ve beyaz zeminler gibi nötr ve tüm doğal toprak tonları ile uyumludur.

7 İndigo Mavisi Ev Dekorasyonu Fikirleri 2019

Bir önceki yazımız olan Tv Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? başlıklı makalemizde tv ünitesi seçerken nelere dikkat edilmeli hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

2020 Küçük Oda Tasarımları

Evinizi doğru tek şeklinde dekore etmek düşündüğünüzden henüz ehemmiyetli olabilir. Çünkü genel ...