Anasayfa / Dekorasyon / Evinizi Tazeleyecek 2019 İlkbahar Dekorasyon Renkleri

Evinizi Tazeleyecek 2019 İlkbahar Dekorasyon Renkleri

Canlı ve zinde bir görünüm ile hem kendi ruhunuzu hem de Evinizi Tazeleyecek 2019 İlkbahar Dekorasyon Renkleri ni nasıl kullanarak en iyi sonuca ulaşacağımıza gelin hep beraber karar verelim. 2019 İlkbahar Dekorasyon Renkleri arasında bu yılın en trend rengi olan canlı mercan rengini hemen her detayda görüyoruz.

Evinizi Tazeleyecek 2019 İlkbahar Dekorasyon Renkleri

Mercan rengi hemen her mevsime çok yakışacak son derece canlı ve çekiciliği olan bir renktir. Bir çok renk ile de muhteşem bir uyum sağlayan canlı mercan rengini ilkbahar dekorasyonunuzda da mutlaka kullanmanızı öneririz. Aksesuarlar, ev tekstili ürünleri veya dekoratif mobilyalar da mercan rengi tonları ilkbahar temanıza çok yakışacaktır. İlkbahar doğanın yavaş, yavaş canlandığı, güneşin sıcak yüzünü göstermeye başladığı enerji dolu bir mevsimdir. Evinizi de tıpkı doğa gibi canlandırmanın yolu renkler ile mümkündür. Altın ışıltılı detaylar, canlı ve aydınlık renk seçimleri gibi yeşilin en gerçek hali bitkiler de dekorasyonda bol, bol yer almalıdır.

Yeşil yaprak desenleri duvar kağıdı ve ev tekstili ürünlerin de kullanılarak ilkbaharı en güzel şekilde dekorasyona yansıtacaktır. Yeşil rengin hemen her tonu 2019 ilkbahar dekorasyon renkleri arasın da bulunuyor. Mint yeşili, nane yeşili, yaprak yeşili ve su yeşili gibi en koyu yeşil tonlarını kombinleyebilir ve canlı bir dekorasyon havası yaratabilirsiniz. Pudra rengi, pastel bebe mavileri, beyaz, krem ve açık gri tonları canlı ve parlak renkler ile kombin yapılabilir. Daha geniş kapsamlı bilgi edineceğiniz incelemenizi önereceğimiz 2019’da Trend Olacak Ev Dekorasyon Renkleri makalemiz de ilginizi çekebilir.

Sizler için yaklaşan ilkbahar mevsiminde evinize doğanın ışıltısını ve canlılığını kazandıracağınız birbirinden şık 2019 ilkbahar dekorasyon renkleri ni seçerek derledik. Renkleri dekorasyonda nasıl kombinleyerek kullanacağınız hakkında sizlere fikir verecek en güzel görselleri örnek olarak seçtik. İnceleyerek ilham alabilir ve dekorasyona ilkbahar teması kazandırabilirsiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  Enerjisi Yüksek Retro Ev Dekorasyon Fikirleri 2018

Bir önceki yazımız olan Küçük Daireler için 20 Oturma Dekorasyon Fikirleri başlıklı makalemizde dekorasyon fikirleri ve küçük oturma odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

x

Kaçırmayın!

Evinize Uygun Kapı Modelleri! Kapı Seçimi Ve Önerileri

İç mekan dekorasyonu için duvar boyası ne kadar önemliyse kapılarda o kadar ...