Anasayfa / Mobilya / 2018 Yılı Bellona Genç Odası Modelleri

2018 Yılı Bellona Genç Odası Modelleri

Eşsiz tasarımları ve kalitesi ile görenleri kendine hayran bırakan 2018 Yılı Bellona Genç Odası Modelleri, genç kızlar ve genç erkeklerin odaları için birbirinden güzel mobilyaları ile dikkat çekiyor. Genç odası dekorasyonlarının en göz alıcı tasarımları mobilyalarıdır, çalışma masaları, gardrop, komidinleri, karyola ve bazaları gibi şık yatak başlıkları da son derece estetik ve dekoratif olarak görülüyor. Bellona genç odası modelleri genç kızlar için avangarde, country, vintage ve benzeri gösterişli tasarımlar olarak dikkat çekiyor.

2018 Yılı Bellona Genç Odası Modelleri

2018 Yılı Bellona Genç Odası Modelleri

2018 Yılı Bellona Genç Odası Modelleri

Beyaz, krem ve doğal ahşap renklerinin kullanıldığı zarif ve etkileyici genç kız yatak odası mobilyaları , erkek odalarına göre biraz daha romantik ve zarif tasarımlar olarak görülüyor. Genç kız odası mobilyaları arasın da, genç erkek odası mobilyalarından farklı olarak makyaj masaları da bulunuyor. Genç kızların odaları için de bulunan makyaj masalarına farklı alternatifler düşünüyorsanız, sizlere incelemenizi önereceğimiz Sezonun En Güzel Genç Kız Makyaj Masaları konumuza bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Beyaz, krem ve başka canlı renkler gibi romantik pastel renk tonlarının da kullanıldığı son derece şık makyaj masalarına eminiz hayran kalacaksınız.

bellona basel genc odasi 2018

bellona basel genc odasi 2018

Bellona genç odası modelleri arasın da, daha çok spor ve modern tarz olarak tasarlanmış son derece renkli mobilyalar şık seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Doğal ahşap ve farklı renklerin kombinleri, modern ve dekoratif detaylar olarak göz dolduruyor. Genç odası modelleri, gençlerin çok beğeneceği modern tarz ve farklı tarz tasarımları ile her gencin odası görmek isteyeceği nitelikleri ile dikkat çekiyor. Gençlerin rahat kullanabileceği son derece sağlam ve dayanıklı tasarımları ile, çizilmelere, darbelere ve çarpmalara karşı oldukça dayanıklı olarak üretilmiş.

bellona kampus genc odasi 2018

bellona kampus genc odasi 2018

Genç çocuklarınızın odaların da yeni mobilyalar ile yeni bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız bellona markasının yeniliklerini mutlaka görmelisiniz. Sizler için yeni sezonun en beğenilen bellona genç odası modelleri ni seçerek derledik. Gençleriniz için yeni mobilya alışverişine çıkmadan önce seçtiğimiz modelleri incelemenizi öneririz.

 

 

Cevapla