Ev Tekstili

Yeni Trend İlkbahar Yaz 2018 Pike Takımı Modelleri

Sıcak yaz sezonun da yatak odanıza serin bir dokunuş olarak Yeni Trend İlkbahar Yaz 2018 Pike Takımı Modelleri, zarif desenler, en güzel renkler ve tonları ile saf pamuklu dokularda hayat bulmuş. 2018 Pike takımı modelleri çok özel yatak odaları için ve günlük kullanım için iki adet yastık kılıfı ve çarşafı ile harika bir takım olarak tasarlanmış.

Yeni Trend İlkbahar Yaz 2018 Pike Takımı Modelleri

Renkli desenli modelleri kadar gösterişli modelleri ile de hayran kalacağınız yeni sezon pike takımları, yaz mevsimin de yatak odanıza büyük bir rahatlık ve şıklık katacaktır. Bunaltan sıcak yaz gecelerin de üzerinize hafif ve serin hissi veren, terletmeyen pamuklu kumaşlar dan hazırlanmış pikeler büyük bir rahatlık sağlıyor. Dekoratif görünümleri nedeniyle yatağınız da şık bir örtü olarak kullanabilirsiniz. Bir bakıma çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz pikeler, hem uyurken üzerinize alacağınız hem de gündüz dekoratif amaçlı bir yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz.

Ev tekstili alanın da kalitesine güvendiğiniz bir markanın ürününü tercih ederseniz seçtiğiniz pike takımı ile yıllarca aynı konforu yaşarsınız. Kaliteli bir pike sık yıkanmasına rağmen kesinlikle deforme olmaz, renkleri solmaz ve kumaşı çekmez. Tek kişilik ve çift kişilik her model de iki adet yastık kılıfı ve bir adet çarşafı oluyor. Fiyat olarak da tek kişilikler 30 tl, çift kişilikler 40 tl civarın da satılıyor. Tabi bu fiyatlar ortala olarak verilmiştir, hem markanın ve her pike modelinin işçilik ve malzeme seçimi fiyatlar da az da olsa fark yaratabilir.

En sıcak yaz gecelerin de bile rahat bir uykuyu garanti eden pike takımları, şık modelleri ile de dekorasyona muhteşem bir katkı sağlayacaktır. Sizler için yeni sezonun en güzel 2018 pike takımı modelleri ni seçerek derledik. Her biri farklı bir markanın ürünü arasın dan seçilmiş en beğenilen modelleri sizlerin de çok beğeneceğinize eminiz. İnceleyerek yatak odanızın dekorasyonuna en uygun olan modele karar verebilirsiniz. İncelemenizi önereceğimiz güzel bir makale olan Yeni Moda Yazlık Pike Takımı Modelleri de farklı seçenekler olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Trend 2018 Taç Ranforce Nevresim Takımları başlıklı makalemizde taç ranforce nevresim takımları ve Yeni Trend 2018 Taç Ranforce Nevresim Takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bunlarda İlginizi Çekebilir!

1 thought on “Yeni Trend İlkbahar Yaz 2018 Pike Takımı Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close