Anasayfa / Dekorasyon / Çarpıcı Detaylar İle 2018 Ev Dekorasyon Trendleri

Çarpıcı Detaylar İle 2018 Ev Dekorasyon Trendleri

Eviniz için yenilikleri takip ederek farklı bir hava estirmek istiyorsanız Çarpıcı Detaylar İle 2018 Ev Dekorasyon Trendleri ni sizler için araştırdık ve beğeneceğiniz görseller eşliğin de derleyerek bir araya getirdik. 2018 Ev dekorasyon trendleri evleri kişiye özel hissi veren konforu ve işlevselliği estetik ile bir arada yansıtan yenilikler olarak özetlenebilir. Son yıllar da ev dekorasyonların da rahatlık ve estetik ilk dikkat çeken özellikler olarak görülüyor.

Çarpıcı Detaylar İle 2018 Ev Dekorasyon Trendleri

Bunun en doğru tercih olduğunu düşünüyoruz. Evimiz bizim için kaliteli yaşam imkanı sunan ve özgürce hareket edeceğimiz alanımız dır. 2018 Ev dekorasyon trendleri aradığınız konforu ve rahatlığı evinize taşıyacak yepyeni tasarımlar ile dekorasyonu bambaşka bir boyuta taşıyacak detaylar sunuyor. Yeni sezon da evinizin dekorasyonu için en şık renk seçimleri, mobilyalar, aydınlatmalar ve diğer her şey de zarif detaylar ile dikkat çekiyor. Bu sezon dekorasyon da pastel tonlar, duvar rengi, ev tekstili ve mobilyalara kadar her parçada kendini gösterecek. Ancak canlı renklerin de özellikle kırmızı rengin de bu sezonun trend renkleri arasın da olduğunu söylemeliyiz.

Bu konuda sizlere inceleyerek ilham alacağınız Kırmızı Dekorasyon Önerileri İle Evinizin Enerjisini Yükseltin konumuz şık fikirler içeriyor. 2018 Ev dekorasyon trendleri arasın da bu yıl el işçiliği olan aksesuarlar oldukça dikkat çekici. Özellikle el yapımı seramikler, vazo, dekoratif tabaklar ve duvar aksesuarları ilk dikkat çeken tasarımlar diyebiliriz. Altın rengi metal, bakır ve pirinç gibi ışıltılı detaylar ise mobilyadan aydınlatmalara kadar bir çok parçada kendini gösteriyor. Cam tasarımlar ise ışıltılı metal ile zarif ve etkileyici tasarımlara dönüşerek bu sezon dekorasyonun en dikkat çeken detayları olarak görülüyor. Botanik temalı dekorasyonlar canlı bitkilerin kullanıldığı hayat dolu mekanlar olarak bu yıl da trend. İncelemenizi önereceğimiz Bitkilerle Ev Dekorasyonu İçin Zarif Öneriler makalemizi de görmelisiniz.

Bu yazımızada göz atınız:  2018 Tavan Dekorasyonları İçin Etkileyici Fikirler

Kadife kumaş kaplamalar, koltuklar, perdeler ve benzeri tekstil ürünlerin de zarif renkleri ile yumuşak bir detay olarak yer alıyor. 2018 Ev dekorasyon trendleri arasın da öne çıkan renkler, tüm pastel tonlar, bakır kızılı ve tatlı kahve tonları, bej ve krem gibi canlı kırmızı rengin de olduğunu gösteriyor. Sizler için 2018 Ev Dekorasyon trendleri ni araştırarak öne çıkan detayları bir araya getirdik inceleyerek evinizi baştan yaratabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan İşinizi Kolaylaştıracak Basit Ev Temizliği Tüyoları başlıklı makalemizde basit ev temizliği tüyoları ve İşinizi Kolaylaştıracak Basit Ev Temizliği Tüyoları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla