Anasayfa / Aydınlatma / Evinizi Güzelleştirmek için 2018 2019 Lüks Aydınlatmalar

Evinizi Güzelleştirmek için 2018 2019 Lüks Aydınlatmalar

Evimiz için mükemmel mobilyayı seçmek için ne kadar zaman harcıyoruz, ama aydınlatma tercihlerimize uygun dikkatimizi pek vermiyoruz. Ev Dekor Sitesi , evinizin dekoruna biraz zarafet ve şıklık vermek için mükemmel 2018 2019 lüks aydınlatmalar arasında seçim yapmanıza  yardımcı olmak ve ilham vermek için burada . Modern lüks parçaların tasarımında, zanaat tekniklerini kullanarak özel malzemelerle yapılan ev aydınlatma modelleri diğerlerine göre daha pahallıdır. Lüks avize modelleri 2018 2019 yıllarında geleneksel metal işçiliğini yansıtan eşsiz el işi tasarımları ile dikkat çekiyor.

Bu yıl pek çok ev dekorasyonunda, aydınlatma özelliğinde çok özel parçalar olduğunu görüyoruz. Salıncak kol duvar lambaları ve aplikleri, sarkıt lambalar ve ihtişamlı avizeler. Oldukça kullanışlı duvar lambaları, geniş modüler koltuk düzenlemeleri üzerinde yeni uzunluklara ulaşır ve ev sahiplerine, koltuk seçimi arasında kolayca manevra kabiliyeti olan bir lamba seçeneği sağlar. Salıncak kolu duvar apliği de mükemmel bir yatak odası okuma lambası görevi yapar, çünkü uzayan kol, sadece bir başucu ünitesi üzerinde olmaktan ziyade, gerektiği yerde konumlandırılmasını sağlar.

2018 2019 Lüks Aydınlatmalar

Hemen hemen her çağdaş dekorla mükemmel uyum sağlayan diğer başka aydınlatma seçenekleri salıncak kolu duvar lambaları . Ayrıca endüstriyel aydınlatma modeli isteyenler için harika bir fikir.  Özellikle endüstriyel iç mekanlarda uygun görünüyor. Uzun kol, fizik kurallarına meydan okuyor gibi görünmektedir, ancak ağırlık serbest harekete izin veren dişliler tarafından dengelenir.

Modern İskandinav tarzı aydınlatma modelleri 2018 2019 yıllarında oldukça popüler olacak tasarımlardan. Mat siyah kaplamalı ve altın rengi metal detaylı çelikten üretilmiş olanlar özellikle dikkat çeken tasarımlardan.

Birden fazla ışık kaynağına ihtiyacınız varsa, o zaman çift kol lambalar ihtiyacınızı görebilir. Bunlarda ise retro tasarım karbon çelik ve bakırdan üretilmiş modeller yaygındır.

Ayrıca Bakınız: 2018 Duvar Aydınlatmaları Dekoratif Aplik Modelleri

Lüks aydınlatma ve avize modelleri, her türlü iç tasarıma bolca lüks detay getiriyor .  Masa Lambası, duvar lambası veya tavandan sarkan görkemli bir avize. Hepside şıklığı bir araya getiriyor ve güzel bir aydınlatma parçasıyla sonuçlanacak şekilde sofistike bir tarz oluşturuyor.

Avize modelleri 2018 2019 yılında devasa bir yıldızın  patlaması gibi tasarımlar ile de karşımıza çıkıyor. Süslü yıldız efektleri güneşimizden daha fazla Işık verebileceği gerçeğinden ilham alındı. En büyük odayı aydınlatmak için tasarlanmış güçlü aydınlatmalardır.

2018 2019 Lüks Aydınlatmalar / Galeri

Bir önceki yazımız olan 2018 Duvar Aydınlatmaları Dekoratif Aplik Modelleri başlıklı makalemizde 2018 Duvar Aydınlatmaları Dekoratif Aplik Modelleri ve dekoratif aplik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

enza home trio sarkit avize modeli 2018

Göz Kamaştıran 2018 Enza Home Aydınlatma Modelleri

Eşsiz tasarımları ile ev dekorasyonlarına farklı bir boyut kazandıran markanın Göz Kamaştıran ...