Anasayfa / Genel / 14 Çarpıcı 2019 Yatak Odası Dekorasyonu

14 Çarpıcı 2019 Yatak Odası Dekorasyonu

14 Çarpıcı 2019 Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odanız evin en önemli odası olduğundan, iyi göründüğünden emin olmak istersiniz. büyük yatak odasında olması gereken yeni eşyalara ve aksesuarlara ihtiyacınız varsa , doğru yerdesiniz. Tamamen revizyon ya da sadece bazı tasarım fikirleri isteyip istemediğinize göre, bu odalar yatak odanızı yenilemeye başlamak için sizi heyecanlandıracak. Hangi yatak odası modellerinin ve fikirlerinin kişisel tarzınızla uyduğunu görmek için okumaya devam edin ve sonra bunları kendi evinize uygulayın.

Yatak odanızı tasarlarken, tek gerçek kural kişisel tarzınıza sadık kalmaktır. Bu, eğlenceli baskıların karıştırılması ve koyu renkler kullanılması anlamına gelirse, bunu yapmaktan çekinmeyin.

Ayrıca Bakınız: Avangard Yatak Odası Modelleri 2019

Örneğin hiçbir şey bir evi,  bir şömineden daha çok çarpıcı kılmaz. Ebeveyn yatak odasında bir tane olacak kadar şanslıysanız, etrafındaki alanı büyük bir ayna ile güzelleştirin. Dokulu mavi tavanı ve vurgulu duvarı da seviyoruz; rustik taşlar duvara yumuşak bir dokunuş katıyor.

Şık Bir Başlık Seçin

Geniş döşemeli bir başlığın eklektiklerin entegrasyonunu sağlarken yatak odasına daha fazla desen getirdiğini söyleyebiliriz. Çok fazla yer kaplamadan renk kullanmak için ekstra bir fırsat olarak düşünün.

Duvarları canlandırın

Tüm yatak odanızın duvar kağıdı ile kaplanması biraz korkutucu gelebilir, ancak daha sade bir baskı seçip iyi bir renk temasına sadık kalırsanız, kötü olmayacak.

Lüks Bir Halı Seçin

Peluş halılar yatak odaları için harikadır. Bu halılar gözü ezmeden tüm alanın lüks  hissettirmesini sağlar.

Minimalist Stil

Açık yatak kirişlerde en tatlı rüyalar görülür. Sofistike bir yatak odası için çarpıcı bir tercih olur. Dört direkli yüksek yatak tavanı ile odanın  daha büyük görünmesini sağlar. Koyu renkli nevresimler,  mekanın kolayca şıklığına katkıda bulunur.

Bu yazımızada göz atınız:  10 Muhteşem Örnekle 2018 Yemek Odası Takımları

14 Çarpıcı 2019 Yatak Odası Dekorasyonu

Bir önceki yazımız olan Yatak odanızı aydınlatmanın 13 yaratıcı yolu başlıklı makalemizde aydınlatma, lamba ve masa lambası hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla