Anasayfa / Mutfak / 10 Yeni Mutfak Dolabı Fikirleri 2019/2020

10 Yeni Mutfak Dolabı Fikirleri 2019/2020

10 Yeni Mutfak Dolabı Fikirleri 2019/2020

Mutfağınızı yenilemek mi istiyorsunuz, yada yeni bir mutfak tasarımı mı ? İşe mutfak dolaplarını seçmekle başlamalısınız. Ayrıca mutfağınızı renklendiren mutfak depolama noktaları dekoratif renkler ve stilleri ile dekorasyonu tamamlar. İster geleneksel bir görünüm ister daha modern bir şey tercih edin, bu tasarım fikirleri düz eski dolapların çok ötesine geçiyor. Sizin için 2019 Mutfak dolabı modelleri ve trendlerini paylaştık, böylece sonunda bu büyük yenilemeyle başa çıkabilirsiniz.

Desenli Dolaplar

Bir klasik beyaz mutfak zamansız, ama biraz sıkıcı olabilir. Biraz daha ilginç hale getirmek için, dolap kapaklarına elmas desenli örgü kabin ekler gibi gizli ayrıntılar ekleyin.

Açık Raflı Mutfak Dolapları

Modern formülü zaten biliyorsunuz: temiz, açık, minimal, işlevsel. Ancak şık tasarım estetiğinin karakter sahibi olmasını, aile dostu ve hatta biraz renkli olması gerektiğini nasıl bilemezsiniz. Biraz daha çağdaş bir şey yapmak istiyorsanız, bu modern mutfakların size çiftlik evi kutusunun dışında düşünmek için ilham vermesine izin verin . Bunları da kaçırmayın: Mutfağınıza Çok Yakışacak 2019 Mutfak Tablo Modelleri

Badanalı Dolaplar

Griler siyah ve beyaz arasındaki kontrastı yumuşatabilir . Aynı zamanda bir mutfakta paslanmaz çeliğin bir tamamlayıcısıdır. Var olan kahverengi ahşap dolaplar için yeni bir renk düşünün. Mat ve koyu tonlar oldukça modern görünür.

Metalik Dolaplar

İç mekanını patlatacak kadar metalik bir şey yok. Mutfak dolaplarında altın rengini seçin ve çok gösterişli olmadığından emin olmak için toprak malzemelerine daha fazla yer verin.

Pastel Dolaplar 

Hala kişiliğe sahip olan nötr bir ton için, bir fıstık yeşili deneyin. Hafif ve taze ama diğer nötrlerden biraz daha fazla karakter enjekte ediyor.

Köşe Dolapları

Dolaplarınızı köşelere sığacak şekilde özelleştirin. Ekstra depolama alanına ihtiyacınız olduğunda kullanışlı olacaklardır. Tek şekil size uymuyorsa, pişirme tepsileri gibi daha ince şeyler için her iki tarafta daha ince iki dolap seçin.

Bu yazımızada göz atınız:  2019 Renkli Desenli Mutfak Fayans Modelleri

Ayrıca Bakınız: 2019 Rengarenk Dekoratif Mutfak Aksesuar Modelleri

Sade ve Şık Dolaplar

Mutfağınız açık, havadar ve doğal ışık alıyorsa , dolaplar için koyu renklerle kontrast ekleyin . Bu şekilde, koyu gri hatta siyah bile fazla karanlık hissettirmez.

Yükseltilmiş Dolaplar

Nihai mutfak temizliğinizi rahat yapmak  ister misiniz? Dolaplarınızı yükseltin .  Bu alan ekstra ışık atışından yararlanır.

Cam Kapı Dolapları

Zaten zarif bir alana eklemek için mutfak dolaplarına cam kapılar ekleyin. İçerideki karışıklıktan korkuyorsanız, içini gizlemek için desenli bir cam seçin. Sorun çözüldü.

Ahşap Panelli Mutfak Dolapları

Oluklu veya ahşap panelli mutfak dolapları modern ve şık olabilir. Aşağıdaki  çarpıcı mekanlarda bunu kanıtlayan örnek resimler görebilirsiniz.

10 Yeni Mutfak Dolabı Fikirleri 2019/2020

Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2019 Modern Kullanışlı Köşe Lavabosu Modelleri başlıklı makalemizde 2019 Modern Kullanışlı Köşe Lavabosu Modelleri ve köşe lavabosu modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

2019 enza home olivia mutfak masa takimi modeli

Estetik Ve Kaliteli 2019 Enza Mutfak Masası Modelleri

Mutfağınızda tarz yaratacak yeni bir yemek masası istiyorsanız, Estetik Ve Kaliteli 2019 ...

DMCA.com Protection Status