Anasayfa / Mutfak / 10 Mutfak Tezgahı Çeşitleri 2019

10 Mutfak Tezgahı Çeşitleri 2019

10 Mutfak Tezgahı Çeşitleri 2019

Büyük bir mutfak, büyüklüğü ile rekabet edebilecek bir adaya ve tezgaha ihtiyaç duyar. Zemin planını sabitleyen en güzel 2019 mutfak tezgahı çeşitleri seçtik. Her mutfak için ideal bir tane fikir bulabilirsiniz. bizim favorimiz bakır ve siyah granit mutfak tezgahları…  Daha küçük ve dar mutfaklar  için ise beyaz mermer ve ahşap mutfak tezgahları düşünebilirsiniz. açık renklerin alanı daha geniş gösterme yeteneğine eminim sizde inanıyorsunuz.

Mermer ve gündelik tam olarak birlikte uyumlu olmaya biliyor. Bu yüzden işleri daha temiz ve hızlı yapmak istiyorsanız, ahşap blok tezgahları düşünebilirsiniz . Solgun meşe zeminleri ve tahta dolaplarla eşleştirilen mutfak sıcaklık dolu.

Kuvarsit

Sahil evi mutfaklarında, adadaki kuvarsitin gri damarlanması, diğer lavabo kısmı ön tezgâhlarının rengini harika bir şekilde tamamlar . Kuvarsit tezgahlar hem daha ucuz hemde oldukça dayanıklıdır.

Beton

Ham Beton’da şık görünümü ile harika bir mutfak dekoru oluşturuyor.  Levhayı pencereye kadar uzatabilir, sabun veya süngerler için mini bir raf yapabilirsiniz.

Bakır

Eğer bakırdan hoşlanıyorsanız ama bu konuda endişeleniyorsanız, açık bir mutfak veya barda bakır kullanmayı deneyin . Bu parti merkezi, koruyucu bir lak tabakası sayesinde, kısa süre içinde parlaklığını kaybetmeyecek

Meşe

Meşe döşeme tezgahları ile pişirme alanınıza rustik bir dokunuş ekleyin . Bir çiftlik evindeveya dağdan esinlenmiş mutfakta muhteşem görünecektir.

Ayrıca Bakınız : Yeni Trend Ahşap Mutfak Tezgahları Ve Kullanım Önerileri

Mühürlü Ahşap

Ceviz’den üretilen bu mutfak tezgahları mutfağınızda oldukça şık ve ağır görünür. Şaşırtıcı olsa da, bu tamamen dayanıklı. Ahşap akrilik bir kaplama ile kapatılır, bu nedenle dökülmelere, çizilmelere, lekelere ve ısıya karşı dayanıklıdır.

Çinko

Modern olanaklar ve vintage dokunuşlarla, zahmetsiz çinko tezgahı rahat bir mutfakta mükemmeldir.

Bu yazımızada göz atınız:  Yeni Trend Ahşap Mutfak Tezgahları Ve Kullanım Önerileri

Mermer + Demir

Mutfak adaları ve tezgah gri mermer ile daha modern ve lüks olabilir. Özellikle altın rengi metal detaylar ile mutfağa daha etkili bir stil ekler.

Maun

Eğer zamansız bir tezgah isterseniz, klasik maun tercih edin. Çoğu renkle iyi görünüyor, ama mavi ile eşleştirme harika görünüyor.

Mermer

Kalın bir backsplash ve ince mermer tezgahlar birlikte oldukça şık görünüyor. Aynı mermerin basit plakaları tezgahları ve adaları kaplayabilir.

Siyah Granit

Malzemeleri karıştırmaktan korkmayın. Siyah granit ile adadaki soluk ahşap kullanabilirsiniz. Ayrıca deriyle kaplı sandalyeler ile daha şık görünür. Gri dolaplar ise bu tarz mutfakların olmazsa olmaz seçenekleri arasındadır.

10 Mutfak Tezgahı Çeşitleri 2019 / Galeri

Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sezonun En Beğenilen 10 Dekoratif Mutfak Perdesi Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Kaçırmayın!

sari gri modern renkli mutfak dolabi modeli 2019

2019 Trendi Dekoratif Renkli Mutfak Dolapları

Mutfağınızda yenilik zamanı geldi ve işe dolaplardan başlamak istiyorsanız 2019 Trendi Dekoratif ...

DMCA.com Protection Status